شیفتگی در مورد طراحی سایت املاک - راه اندازی سایت املاک

شیفتگی در مورد طراحی سایت املاک - راه اندازی سایت املاک

شیفتگی در مورد طراحی سایت املاک - راه اندازی سایت املاک

Blog Article

راهنماها – شما باید دو راهنما جداگانه داشته باشید. یکی برای خریداران و دیگری برای فروشندگان.

داشتن فرم های تماس خوب دو هدف را دنبال می کند. اول، این یک راه آسان برای مردم است تا بدون تماس یا ایمیل، علاقه خود را به یک ملک اعلام کنند.

شما می توانید خانه خود را در سایت های مشاور املاک آگهی کنید و به آرشیو املاک سایت اضافه کنید تا مشتریان بتوانند آن را بررسی کنند. نمایش خاص املاک اوکازیون

اگر شما یک متخصص حرفه ای املاک و مستغلات باشید، سایت شما باید دارای برخی ویژگی های مشترک باشد:

پرتال یک سیستم کاملاً پویاست که تمام امکانات استاندارد برای طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی را در اختیار شما قرار می‌دهد. زمانی که شما شروع به کار با پرتال کنید، متوجه خواهید شد که به همه‌چیز فکر شده است.

ما در شرکت وب داران کلیه نیاز های شما را به طور کامل برآورده خواهیم کرد زیرا داشتن یک وب سایت حرفه ای حق شماست.

 یک رابطه کاری خوب با چنین موسسه ای ممکن است دلیل انتخاب آژانس شما توسط مشتری باشد.

همانطور که گفتیم قالب سایت را می توانید یا از پایه طراحی کنید و یا به صورت رایگان از سایت های معتبر دانلود کنید. شما می توانید این قالب های آماده را از یک سری سایت ها که از قبل این کلیک کنید قالب ها را طراحی کرده اند، با توجه به نیاز خود خریداری کنید.

برخی افراد تصور می­کنند منظور ما از ترغیب آنها به طراحی سایت املاک بروشور آنلاینی از املاک مختلف است. خیر چنین نیست و هدف شما از طراحی چنین سایتی در بخش ویژگی­ها کاملا شرح داده شده و به دلیل اهمیت بسیار زیاد بخش گرافیک و کیفیت مجددا بر روی آن تأکید می­کنیم.

دیدگاه ما در یاس وب به هیچ عنوان بر مبنای افزایش تعداد مشتری نبوده و نخواهد بود و شعار ما همواره این است که کیفیت را فدای کمیت نخواهیم کرد!

دارای نمای نقشه جهت شناخت بیشتر محله و خیابان های اطراف برای خریدار باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آن ها همیشه باید بدانند کجا هستند و چگونه می توانند به مکانی که می خواهند برسند. به آن ها اجازه دهید تا به راحتی بر اساس مکان، قیمت، نوع خانه و … موارد مختلف رهن، اجاره و خرید ملک را جستجو کنند، به آن ها اجازه دهید موارد دلخواه را انتخاب کرده و لیست ها را مقایسه کنند.

یعنی پس از اجرای قالب آماده سایت رایگان شما یک سایت دقیقا مانند پیش نمایش خواهید داشت. کافیست بر لینک دانلود کلیک کنید تا بسته نصبی در اختیارتان قرار بگیرد و به راحتی در چند دقیقه بتوانید یک سایت وردپرسی با قالب حرفه ای داشته باشید.

Report this page